Video/ “O padre, o profesor”- debati mes Ramës dhe Gjekmarkajt kthehet në arenë batutash


Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar në Open në Top Channel për tu përgjigjur për çështjet më të nxehta në opinionin publik.

Teksa replikonte me analistin Agron Gjekmarkaj, Rama shpërtheu në batuta duke i kërkuar Gjekmarkajt që të mos e ndërpresë më, duke e quajtur “padre” dhe “profesor”.

Rama: Pse më ndërpret? Nuk i jap përgjigje. Sa herë më ke thënë më fal o padre, o profesor. Thua më fal për të njëjtën gjë. Më lër të mbaroj.
Gjekmarkaj: Tani s’do të ndërpres, fjalë burrash

Rama: Fjalë burri?! O, do vdes.

Gjekmarkaj: Mos vdis se na duhesh edhe 3 muaj.

Rama: Ja burri! Të ra një “r”, u bëre burë tani.

Top Channel


Source link
Leave your comment
Comment
Name
Email