Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka uron Presidentin Biden: Sytë e gjithë botës janë tek ju!


Ministrja për Evropën dhe Punët e jashtme, Olta Xhacka ka uruar presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale,  ministrja Xhaçka shkruan se sytë e të gjithë botës janë tek Joe Biden dhe SHBA.

Ministrja për Evropën dhe Punët e jashtme, Olta Xhacka në rrjetet sociale:

Congratulations to President @JoeBiden and VP @KamalaHarris.

The eyes of the world are on you! 🇺🇸

———————————-

Urimet më të mira për Presidentin e Amerikës Joe Biden dhe Zëvëndësespresidenten  Kamala Harris.

Sytë e gjithë botës janë tek ju!🇺🇲

Top Channel


Source link
Leave your comment
Comment
Name
Email